1983 yılından beri faaliyet gösteren ÖZTREYLER istikrarlı bir gelişim grafiği ile ülkemizde kendi alanının en önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir. 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren şirket, piyasa dinamikleri ve gelişmeleri doğrultusunda römork, yarı römork ve kamyon üstyapı uygulamalarıyla müşteri taleplerini ön planda tutarak projeler gerçekleştirmekte, çoğalan bir heyecan ve enerjiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

ÖZTREYLER, treyler üretiminin yanında; OZDEFENCE (Savunma Sanayi) ve OZRAIL (Demiryolu Ürünleri) markaları ile büyümeye devam etmektedir.

Kendi alanında söz sahibi, sektöre yön veren ve marka değeri yüksek kurumlardan biri olarak, çalışanlar başta olmak üzere müşteriler, tedarikçiler ve iş birliği içinde olduğu tüm paydaşlarıyla kurum kültürünü paylaşmak ÖZTREYLER’in temel politikasıdır.

Hakkımızda

Misyonumuz

Ticari araç ve inşaat sektöründe; yeni talep ve beklentilere yüksek ürün ve hizmet kalitesi, geniş ürün yelpazesi ile cevap vermek, daima tercih edilen, rekabet gücü yüksek bir firma olarak ülke ekonomisine değerli katkılar sağlamaktır.

Vizyonumuz

Teknolojiyi günü gününe takip eden Ar-Ge departmanı ile ürün gamını sürekli güncel tutmak, çevre dostu üretim yapmak, sürdürülebilirlik ilkesi ile üretim süreçlerini şekillendirmek ve Öztreyler markasını bu ilkelerle zirveye taşımaktır.

OnlineServisRandevusu
GündüzModu
Katalog
×
×
×